Αποχαιρετιστήρια εκδήλωση των μαθητών της Δ’ Τάξης Λυκείου

Μια λιτή, όμορφη, χαρούμενη και συγκινητική εκδήλωση αποφοίτησης των μαθητών της Δ΄ τάξης Λυκείου του ΕΝΕΕΓΥΛ Κατερίνης πραγματοποιήθηκε στις 02/06/2021 στον αύλειο χώρο του σχολείου. Η Διευθύντρια και ο σύλλογος διδασκόντων συνεχάρησαν τους αποφοίτους μαθητές και μαθήτριες, για την ολοκλήρωση της σχολικής τους πορείας, για όσα πέτυχαν και κατάφεραν μέχρι σήμερα και τους ευχήθηκαν η συνέχεια της ζωής τους να είναι γεμάτη με υγεία, θέληση και δημιουργικότητα.

Αντώνη, Κατερίνα, Ελένη, Μιχάλη, Ελευθερία, Γιώργο, Διονύση, Δημήτρη, Ειρήνη και Ανέστη ….σας οδηγούμε με συγκίνηση στη χαρά της ανεξάρτητης ζωής. Το σχολείο θα είναι στο πλευρό σας ως αρωγός και συμπαραστάτης για όσα χρειαστείτε. Γιατί το τέλος κάθε κύκλου είναι πάντα η αρχή ενός νέου κύκλου…

Καλή συνέχεια, καλό καλοκαίρι!

Ακολούθησε η δεξίωση (μπουφές) προς τιμή των απόφοιτων και δόθηκαν αναμνηστικά δώρα.

Ευχαριστούμε τους γονείς και τους εκπαιδευτικούς που συντέλεσαν στην επιτυχία της εκδήλωσης.