Η τελευταία έξοδος στο πλαίσιο του προγράμματος “Ο πιο καλός ο μαθητής”

Στις 11-05 πήγαμε κάναμε την τελευταία μας έξοδα στα πλαίσια του προγράμματος “ο πιο καλός ο μαθητής”. Αυτή τη φορά δεν χρειάζονται ούτε ταυτότητες ούτε σελφ και ράπιντ τεστ. Χρειάζονταν να είμαστε μόνο εντάξει στη συμπεριφορά μας. Και αυτή τη φορά τα καταφέραμε! Για πρώτη φορά είμασταν όλοι μαζί.

Με τα πόδια πήγαμε στο μεγάλο πάρκο για βόλτα και μετά για κάτι δροσιστικό σε ένα ωραίο καφέ. Εντάξει θα ομολογήσουμε! Είδαμε και τους δεινόσαυρους καθώς κάναμε βόλτα και μας άρεσε πολύ. Οι δεινόσαυροι είναι για μικρά αλλά και μεγάλα παιδιά…

Όμορφα ήταν στην παρέα μας φέτος. Γίναμε καλύτεροι άνθρωποι και φίλοι μεταξύ μας. Θα μας λείψουν οι συναντήσεις μας στους μήνες των διακοπών! Καλό καλοκαίρι σε όλους.